Księga gości

Miejsce ważnych spotkań: Nałęczów, ulica Andriollego 5

Galeria sztuki spa spot w Nałęczowie może pochwalić się rozbudowaną siecią kontaktów. Ponad 1500 osób w Polsce i za granicą regularnie otrzymuje informacje na temat naszej działalności.
Prof. Wiesław Juszczak w galerii sztuki spa spot w czasie wystawy "Jacek Sempoliński. Janowiec, Mięćmierz, Kazimierz Dolny", wrzesień 2013.

Prof. Wiesław Juszczak w galerii sztuki spa spot w czasie wystawy „Jacek Sempoliński. Janowiec, Mięćmierz, Kazimierz Dolny”, wrzesień 2013.

Wśród osób uczestniczących w wernisażach liczną grupę stanowią historycy sztuki: prof. Wiesław Juszczak, prof. Lechosław Lameński, Dorota Seweryn-Puchalska, Dorota Kubacka, Ernest Malik, Marcin Pastwa, prof. Urszula Ślusarczyk. Często zaglądają tu także artyści: Eliza Nadulska, Leszek Mądzik, Barbara i Stanisław Bałdygowie, Marta i Tomasz Zawadzcy, Piotr Kmieć, Dariusz Skwarcan, Grażyna i Bogdan Markowscy, Adam Styka i wielu innych. Gośćmi galerii są przedstawiciele środowiska biznesu i lokalnych władz.

Wystawy cieszą się też popularnością wśród uczniów Liceum Plastycznego im. Józefa Chełmońskiego w Nałęczowie, którzy uczestniczą w organizowanych tu poglądowych lekcjach z historii sztuki.

Polecam to miejsce z pełnym przekonaniem, że może dać odwiedzającym je silnie intelektualno-estetycznego „powera”!
– Jerzy Jacek Bojarski

Zobacz, co o galerii sztuki spa spot w Nałęczowie piszą inni.

Szczególną rolę w rozwoju nałęczowskiej galerii odegrała prof. Małgorzata Kitowska-Łysiak (1953-2012), która entuzjastycznie dzieliła się swoją ogromną wiedzą i rozległymi kontaktami ze środowiskiem artystycznym. To z jej inicjatywy odbyła się w Nałęczowie m.in. wystawa kolaży Henryka Musiałowicza oraz obrazów Koji Kamoji.

Sprawdź, czyje prace były pokazywane w galerii sztuki spa spot.

Chcesz otrzymywać zaproszenia na wernisaże w galerii spa spot? Napisz do nas